IDEA PROJEKTU

Co robimy?

Zajmujemy się produkcją filmową – tworzymy filmy promocyjne dla firm, teledyski, produkujemy niezwykłe relacje photo i video z wydarzeń z imprez okolicznościowych.
Oprócz tworzenia filmów zajmujemy się praktycznie wszystkim co obejmuje produkcja filmowa, począwszy od scenariusza, poprzez udźwiękowienie, montaż i koloryzacja.
Zajmujemy się również dystrybucją materiałów wideo w internecie – prowadzimy kanały na platformie YouTube.

Jesteś muzykiem, raperem, tworzysz swój pierwszy utwór?

Możemy zaproponować Ci produkcję wysokiej jakości teledysku dla Twojej piosenki, który będzie znakiem rozpoznawczym dla Twojej twórczości! Podziel się z nami swoim pomysłem, a my zajmiemy się resztą. Jeżeli nie wiesz, jak ma wyglądać Twój teledysk – spokojnie, pomożemy Ci!

Masz własną firmę, chciałbyś nagrać film promocyjny?

Masz swój salon fryzjerski, kosmetyczny lub inny zakład usługowy? Film promocyjny Twojej działalności to idealny sposób by przyciągnąć klientów! Pokaż jak działasz a my zajmiemy się resztą!

Chętnie przyjedziemy do Ciebie w dogodnym terminie, podzielimy się pomysłami i nagramy satysfakcjonujący obie strony materiał. Dobrze zrealizowany film promocyjny może zapewnić Ci duży rozgłos, postaramy się o to!

Masz gotowe nagranie, ale nie potrafisz go odpowiednio zmontować?

To nie problem! Zajmujemy się również postprodukcją, zmontujemy Twój materiał tak szybko, jak to tylko możliwe, a jeśli film będzie publikowany na platformie YouTube to dołożymy wszelkich starań by nagranie było zgodne z aktualnymi trendami panującymi na rynku filmów YouTube dzięki czemu zainteresujesz nowych widzów ciekawym montażem!

Chętnie podpowiemy także odnośnie tytułu filmu oraz jego miniaturki – wszystko po to, by Twój film zyskał jak najwięcej odsłon!

Jesteś YouTuberem i chciałbyś aby Twoje filmy zyskały na jakości?

Posiadamy sprzęt (mikrofony pojemnościowe, mikrofony krawatowe i kierunkowe, oświetlenie typu softbox, statywy, gimbal, gopro) niezbędny do stworzenia wysokiej jakości materiałów publikowanych w serwisie YouTube. Jeżeli jesteś YouTuberem, lub masz pomysł na kanał ale nie posiadasz sprzętu – zapraszamy do współpracy! Jesteśmy otwarci na propozycje!

Razem zrobimy więcej!

Masz serwis, lub sklep internetowy?

Warto go zareklamować w serwisach typu YouTube a także pokazać użytkownikom jak z niego korzystać. W dzisiejszych czasach wielu ludzi woli poradniki wideo od tych pisanych – na pewno warto to rozważyć, chętnie zrealizujemy dla Ciebie taki materiał i zapewniamy, że pozytywnie odbije się to na promocji Twojej strony internetowej!

Robisz jakieś wydarzenie i chcesz żeby zostało uwiecznione?

Daj nam znać! Chętnie przyjedziemy i zrelacjonujemy je za pomocą naszego sprzętu z jego najważniejszych momentów.

Tworzymy również relacje zdjęciowe i wideo z imprez okolicznościowych (urodziny, spotkania, turnieje sportowe)

Jesteśmy również otwarci na współpracę z klubami sportowymi pragnącymi mieć relację z rozgrywanych meczów! Mamy dla Was ciekawą propozycję – zapraszamy do kontaktu!